Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Скління балкона Буча

Скління балкона БучаГрамотне скління балкона здатне перетворити звичайну площу під відкритим небом в впорядковану затишну зону. Наскільки капіталовкладення вигідно, судіть самі:

 • по-перше, продовжується термін служби балкона;
 • по-друге, підвищується його функціональність;
 • по-третє, створюється повітряний буфер, що дозволяє зберігати тепло в приміщенні;
 • по-четверте, придушуються вуличні шуми;
 • і, по-п’яте, ви можете за рахунок балкона збільшити площу квартири, створити нову зону відпочинку або роботи.

Компанія «4 Етаж» виконує скління лоджій, балконів будь-якої форми і ступеня складності. Фахівці фірми застосовують сучасні технології благоустрою. Великий досвід роботи дозволяє нам гарантувати якість і доступні ціни по всім можливим варіантам.

Холодне або утеплене скління балкона в м. Буча

Холодне скління балкона відрізняється від утепленого матеріалами ПВХ, а також своїм призначенням. Для даного способу застосовують трикамерні профільні системи і однокамерні склопакети. За ціною виходить недорого, за термінами – швидко. Після закінчення робіт на затишному балконі можна буде сушити білизну в будь-яку погоду, розмістити шафи, полиці, і навіть обладнати майстерню.

 

Для утепленого скління балкона будуть потрібні системи ПВХ на порядок вище. Для максимального ефекту тепло- і звукоізоляції майстри застосовують п’ятикамерний профіль в комплекті з двокамерними склопакетами. Для посилення якісних характеристик рекомендовано використовувати технології енергозбереження. Компанія «4 Етаж» пропонує пакет «Енергозбереження» безкоштовно всім своїм клієнтам! Такі теплі конструкції можна сміливо поєднувати з кімнатою або переобладнати їх під самостійні зони комфорту. Весь вибір профільних систем представлений на сайті.

Скління балкона з виносом в м. Буча

Балкони з розширенням (або виносом) справа більш витратна, але і більш результативна. «Винесення» – означає примноження простору, переміщення парапету або зони скління назовні. Існує три методи:

1. Скління балкона з виносом «косинкою» здійснюється по підвіконню, зі збільшенням площі за цим же рівнем приблизно на 30%. У підсумку всередині з’явиться широке підвіконня-стільниця. А зовні конструкцію обшиють сайдингом або профнастилом з характерним трикутним контуром по верху парапету. Підвіконня ретельно утеплюється для недопущення його промерзання.

2. Скління балкона з виносом «від підлоги» проводиться шляхом кріплення каркаса від підстави конструкції. Із зовнішнього боку балкон придбає трапецієподібну форму. Усередині конструкція розшириться на 35 см по периметру від верхнього краю перил. В цьому випадку утеплюється весь парапет, підвіконня може виконувати роль столу, барной стійки, місця для зимового саду.

3. Винос балкона «по підлозі». Це комплекс ремонтно-будівельних робіт: від демонтажу старих поручнів і зміцнення підстави, до його нарощування і зведення нового парапету з склінням. Підсумком робіт стане повністю оновлена ​​площа, збільшена в 2 рази. Це найдорожчий варіант збільшення квадратури, але і найефективніший.

Французьке скління балкона в м. Буча: плюси і мінуси

французское остекление балконаФранцузьке скління балкона – це створення скляного фасаду від верху до низу, від одного краю до іншого. По суті, непрозорими залишаться тільки підлога і стеля. Переваги методу:

 • таке скління балкона додасть візуальної легкості і безмежності конструкції;
 • розширить зону освітлення;
 • відкриє повноцінний вид з вікна;
 • стане оригінальним мотивом в інтер’єрі квартири, комфортною зоною відпочинку.

Недоліки французького балкона:

 • складність у догляді;
 • непридатність для господарських цілей;
 • дороге виконання.

Скління балкона під ключ в м. Буча

Для того щоб виконати всі роботи з благоустрою відразу, замовте скління балкона «під ключ». Цей спосіб має на увазі комплексне виконання всіх необхідних операцій для досягнення бажаного результату. У послугу входять: демонтажні роботи, розширення площі по одному з трьох методів, скління балкона, зовнішня обшивка пластиком або профнастилом, внутрішня обробка під МДФ, пластикову або дерев’яну вагонку, електрифікація, утеплення, монтаж шаф, полиць, установка сушок для білизни і т. д. З запропонованого переліку ви оберете тільки те, що вважаєте за потрібне. І, вже через кілька днів, отримаєте ключі від свого модернізованого балкона.

Недороге скління балкона в м. Буча від компанії 4 Етаж

Ми намагаємося робити заскління балкона максимально комфортно для Замовника. Тому надаємо численні подарунки, акції, знижки, безкоштовно виробляємо виміри і консультування. Наші фахівці працюють з чітким дотриманням термінів, без зайвого шуму і будівельного сміття. Кожен з майстрів є професіоналом у своїй справі за освітою і багаторічному досвіду. Всі вироби ПВХ закуповуються безпосередньо від заводів виробників. Тому якість гарантована. В середньому виготовлення віконних систем займає 3-4 дні, а їх монтаж кілька годин. Всі питання і оформлення заявок за телефонами компанії або в системі онлайн. Компанія «4 Етаж» – з нами працювати вигідно!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями