Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління балкона Глеваха

Скління балкона ГлевахаЩоб балкон приносив максимальну користь, став повноцінною корисною площею квартири, необхідно про нього подбати. А саме: провести комплекс робіт з благоустрою. Не поспішайте брати молоток в руки і терзати інтернет питанням про те, як же самому зробити скління балкона. Завжди пам’ятайте, що мова йде про вашу безпеку і ваших близьких. Навіть на другому поверсі роботи будуть вважатися висотними – це одна небезпека. А інша – пов’язана з експлуатацією. Неякісно встановлені рами або неврахована аварійність конструкції можуть привести до неприємностей. Професійна компанія «4 Етаж» понад 15 років займається виконанням робіт з благоустрою балконів. Фахівці фірми виконують всі види скління, використовуючи новаторські методи і творчий підхід до кожного проекту. Ми пропонуємо вашій увазі нескладні ази специфіки видозміни конструкцій, щоб навіть простому жителю легко було визначитися у виборі способу.

Звичайне скління балкона Глеваха: тепле або холодне?

Утеплений або холодний спосіб – це перше, що вам необхідно вибрати.

 • Холодний метод підійде, якщо ви ставите завдання захистити балкон від пилу, опадів, листя, створити бар’єр для шуму і вітру. Після ремонту ви зможете сушити там білизну, використовувати площу як господарську частину, зберігати консервацію, інструмент, інвентар і т.д. Це найдешевший варіант скління, але затишний і дуже популярний;
 • Утеплене скління балкона застосовують для створення єдиного студійного простору з кімнати і балкона (лоджії). При такому об’єднанні потрібно підбір відповідних віконних систем і капітальне утеплення, чому, власне, метод так і називається. В цьому випадку ви отримаєте максимальний ефект тепло- і шумоізоляції .;

Вибрати профіль ПВХ вам допоможуть наші консультанти або інформація на сайті.

Розширюємо простір – скління балкона з виносом Глеваха

остекление балкона ГлевахаСкління з виносом – це ускладнений варіант, який знову-таки базується на утепленому або холодному принципах. В результаті балкон збільшить свою площу на 30% якщо:

1. Ви вирішите провести винос по лінії підвіконня. Для холодного варіанту підійде спосіб «косинка». В цьому випадку по верхньому краю перил на 30 см назовні виноситься каркас. Він кріпиться куточками до парапету, а в подальшому, що утворився пояс обшивається з вулиці сайдингом або профнастилом, зверху накривається підвіконням. По зовнішньому краю виносу проводиться скління. В результаті площа підлоги залишається незмінною, а квадратура від пояса до стелі збільшується на третину.

2. Для утепленого балкона рекомендований винос від підлоги. Принцип той же, але опора кріплення каркаса впирається в нижню плиту. Конструкція набуває форму трапеції з розширенням догори. Це дозволяє виробляти повномасштабне утеплення стін парапету і збільшує винос до 35 см. Ефект збільшення квадратури в 2 рази можливий при винесенні по підлозі. Це третій метод.

3. Саме по підлозі і будуть здійснюватися роботи. Попередньо майстри повністю демонтують огорожу. Нарощування плити – процес складний, що вимагає експертної оцінки її технічного стану, зварювальних, будівельних і укріплювальних дій. Коли підлогу, збільшений по кожній стороні на 0,5 м, буде готовий, фахівці приступлять до скління і опоряджувальних робіт. Такий балкон може бути холодним і теплим.

Як в Парижі: французьке скління балкона Глеваха

французское остекление балкона ГлевахаЦе метод для естетів. Щоб в Глевасі відчувати себе як в Парижі – можна спробувати!

 • Таке скління балкона дуже оригінально;
 • По суті, це вікна – в підлогу, сонячне світло – в будинок, вид з вікна – в тон;
 • Екстер’єр стане частиною вашого інтер’єру;
 • Огляд розширюється максимально. Не дарма такі фасади називають панорамними;
 • Конструкція має легкий, повітряний і дуже ефектний вигляд;

Перш ніж зважитися на французький балкон, проконсультуйтеся з фахівцями. Необхідно врахувати характеристики міцності вашої конструкції. Якщо стан задовільний, роботи будуть виконані.

Повний цикл: скління балкона (лоджії) під ключ Глеваха

Скління під ключ – це замкнутий цикл робіт з благоустрою. Сюди входять:

 • вибір профільних систем для скління;
 • можливість винесення по одному з трьох методів;
 • зовнішні і внутрішні оздоблювальні роботи;
 • утеплення, благоустрій простору;

Під ключ – означає від початку до кінця. Тому майстри займаються також і наповненням інтер’єру: монтують шафи, сушарки, тумби і полички. З будь-яких питань скління балкона звертайтеся до наших консультантів. При необхідності визначитися в ціні і матеріалах, викличте замірника додому. Поряд з вимірами він ознайомить вас із зразками ПВХ виробів для ремонту. Все це – безкоштовно! Як тільки приймете рішення – ми приступимо до виконання.

Компанія «4 Етаж» подарує вашому балкону нове життя!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями