Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління балкона Ірпінь

Скління балкона ІрпіньБалкон або лоджія – це той потенціал, який за вашим бажанням може перетворитися в корисну, комфортну площу квартири. Варіантів безліч. Від модернізованої комори-майстерні до самостійної затишної кімнати з незвичайним інтер’єром. Сучасні методи пропонують не тільки оновити цю територію естетично, але і розширити її, надати їй абсолютно нові функціональні можливості. Щоб ви без праці змогли зорієнтуватися в основних методах скління і зупинитися на більш відповідному, ми пропонуємо інформацію про особливості кожного способу – вибирайте!

Холодне скління балкона в м. Ірпінь

Холодне скління балкона є найдешевшим. Тому, якщо ви обмежені в бюджеті – це ваш варіант. Але не тільки в економії справа! Холодний спосіб – це оптимальний варіант для всіх конструкцій, чиє призначення, навіть після благоустрою, не зміниться. Тобто балкон залишиться балконом. Вибір ПВХ: для скління балкона знадобиться трикамерний профіль: вітчизняний або імпортний, на ваш розсуд. Цілком достатньо однокамерного склопакета. З енергозберігаючих технологій стане в нагоді низькоемісійне покриття скла. Воно буде успішно виконувати функцію клімат-контролю круглий рік. Причому, ця новаторська фішка вам нічого не коштуватиме – компанія «4 Етаж» надає енергозбереження в подарунок.

 

Результат: чисто, тихо, затишно. Дощ і сніг залишаться за вікнами, так само як пил і листя. У суміжному приміщенні зникнуть протяги, зайвий шум, кімнатна температура стане більш комфортною. З додаткових можливостей: естетична внутрішня і зовнішня обробка, установка шаф, предметів інтер’єру, сушок для білизни – приймайте балкон з розширеною функціональністю!

Утеплене скління балкона в м. Ірпінь

остекление балкона пластиковыми окнамиУтеплений метод ми рекомендуємо, коли мова йде про засклені балкон під самостійну компактну кімнату або для об’єднання з суміжним приміщенням. В цьому випадку балкон повинен стати настільки ж теплим, як і квартира. Вибір ПВХ: профіль від п’ятикамерного, склопакети – двокамерні. Енергозбереження в повному обсязі. Компанія «4 Етаж» безкоштовно виготовляє «розумне» і-скло. Крім цього, відмінний ефект дасть розстановка скла в пакеті на різній відстані. Фурнітуру завжди встановлюємо якісну, щоб вікна служили вам довго і безвідмовно. Результат: після додаткового утеплення підлоги, стін, стелі і установки обігрівачів ви отримаєте повноцінне продовження житлової площі. Це абсолютно реальний спосіб розширення квадратури квартири.

Скління балкона з виносом або як вийти за рамки можливого

Розширити наявну площу можна ще більше, якщо застосувати один з методів виносу. Винесення «косинкою» і «від підлоги» – ці два методи переміщують зону скління на 25-35 см назовні від верхнього краю парапету. Тобто фактично площа підлоги залишається колишньою, а на рівні вікон вона збільшується на третину. «Косинку» використовують при холодному склінні, спосіб «від підлоги» застосовують для утепленого. Відмінності будуть в зовнішньому дизайні і ширині внутрішнього підвіконня, який з’явиться в результаті винесення. У другому випадку він буде на 5 см більше. Винесення «по підлозі» – це вже реконструкція. Якщо технічний стан балкона задовільний, то наші майстри демонтують старі перила, збільшать підставу по всьому периметру. Максимальна надбавка складе по 500 мм в кожну сторону. Далі вариться новий каркас, проводиться скління балкона, зовнішня, внутрішня обробка. Всього за кілька днів ви отримаєте оновлену конструкцію з квадратурою, збільшеною в 2 рази!

Французьке скління балкона – Ірпінь як на долоні

французское остекление балкона«Французьке скління», саме по собі назва говорить про вишуканість результату. Ефект вражає зовні, всередині і навіть з кімнати. Скління проводиться знизу доверху. Прозорий фасад охоплює весь периметр, відкриваючи розширений вид з вікна. Вибір ПВХ: перш ніж спланувати обсяг робіт, наші майстри обов’язково повинні дати оцінку технічного стану нижньої балконної плити, її кріпленню зі стіною будинку, інтенсивності вітрових навантажень. Тільки на підставі отриманих результатів фахівці визначать камерність профілів і склопакетів, можливих до установки. Це пов’язано з досить великою вагою віконної конструкції фасадного скління. Результат: вибираючи французький балкон – ви вибираєте естетику. Він стане оригінальним доповненням інтер’єру. За вашим бажанням ми зробимо тонування скла або установку жалюзі для зменшення огляду з вулиці і захисту від сонця.

Скління балкона під ключ – зробити раз і назавжди!

В якості оптимальної альтернативи для «балконного питання», пропонуємо спосіб скління під ключ. Такий підхід дозволить вирішити всі питання благоустрою відразу. Він може включати будь-який з перерахованих методів або декількох одночасно з включенням внутрішніх опоряджувальних робіт і організації інтер’єру. Це може бути холодне скління з виносом косинкою, французьке або утеплене, об’єднуються з кімнатою – що побажаєте. Всі роботи від замірів і планування до останнього цвяха і виносу сміття виробляє одна професійна команда майстрів з будь-якого профілю. Плюс в тому, що всі дії ведуться узгоджено, деякі роботи виконуються паралельно, що забезпечує якість і швидкість. В кінцевому підсумку ви отримуєте готовий, облаштований на 100% балкон за короткий термін.

Недороге скління балкона в м. Ірпінь – у віконній компанії 4 Етаж

Фірма «4 Етаж» займається справою скління балконів більше 15 років. За цей час з’явилася згуртована команда фахівців, досвід, партнерські взаємини з заводами виробниками ПВХ виробів.

  • Працюючи на замовлення, ми завжди гарантуємо своїм клієнтам ЯКІСТЬ. Це головний принцип нашої роботи;
  • А основне правило компанії – зробити послугу доступною для кожного;
  • Саме тому на нашому сайті ви завжди знайдете масу спецпропозицій, акцій, подарунків і знижок;
  • Початковий етап робіт з консультування та вимірами – безкоштовний;
  • Замовлення приймаємо в режимі онлайн, якщо зручніше живе спілкування, то за телефонами, вказаними на сторінці;
 Компанія «4 Етаж» виробляє заскління балконів професійно, доступно за ціною, без зволікання по термінах, звертайтеся!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями