Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління балкона Вишгород

Скління балкона ВишгородСкління балкона здатне вирішити відразу кілька завдань. Вікна захистять від негоди, позбавлять квартиру від протягів, створять звукоізоляцію, відчуття комфорту і захищеності. Незважаючи на всю складність робіт по благоустрою, професіонали перевтілять балкон або лоджію всього за кілька днів. Компанія «4 Етаж» здійснює безкоштовні консультації та виміри. Після проведення всіх розрахунків і оцінки технічного стану конструкції, фахівці допоможуть вибрати віконні системи, оздоблювальні матеріали та зорієнтують вас за ціною.

Скління балкона Вишгород – вибір профілю, склопакетів, комплектуючих

Комплектація віконних систем визначає їх функціональність. Трикамерний профіль разом з однокамерними склопакетами відмінно підійдуть для холодного способу скління. П’яти-, шестикамерні ПВХ системи з двокамерними склопакетами є основою утеплених балконів. Технології енергозбереження можна застосовувати в обох випадках. Це посилить теплоізоляційні властивості вікон і додасть опцію «клімат-контролю».

 

Важливу роль в справі скління балкона грають комплектуючі. Вибір підвіконників, відливів, москітних сіток, жалюзі значно підвищать ефективність балконного простору. Особлива увага – фурнітурі. Для зручності експлуатації вікон вона обов’язково повинна бути якісною. Наша компанія пропонує кращі бренди висококласних відкривних механізмів, навісів, ручок, замків.

Скління балкона з виносом Вишгород

остекление балкона Вышгород с выносомСучасні методи дозволили збільшувати площу балкона. Один із способів – скління балкона косинкою. В цьому випадку вікна «висуваються» назовні на 30 см, збільшуючи тим самим на третину площу від підвіконня. Аналогічно додається квадратура і при винесенні від підлоги. Плюс цього варіанту в розширенні периметра на 35 см і можливості утеплення парапету. При винесенні балкона по підлозі, простір подвоюється від самого заснування до стелі. Список робіт в даному випадку буде більш об’ємним, так само як і бюджет. Від старої конструкції залишиться тільки нижня плита, яка і буде нарощуватися. Каркас перил, скління виготовляється і встановлюється заново.

Французьке скління балкона Вишгород

Французьке скління передбачає зовсім іншу специфіку. За цим методом всі огородження конструкції будуть складатися виключно з вікон в підлогу. Такий прозорий балкон зможе стати оригінальним акцентом в інтер’єрі, прекрасним оглядовим майданчиком або ефектною терасою. До можливих недоліків можна віднести складності в догляді, повний огляд зовні, необхідність додаткового тонування скла, установки ролетів або жалюзі.

Скління балкона під ключ Вишгород

балкон под ключ ВышгородМетод скління під ключ має на увазі комплексну роботу з благоустрою «від і до». У цьому випадку вам достатньо буде пояснити майстрам, які завдання має виконувати ваш балкон, і яким ви бажаєте його бачити. Фахівці, за погодженням з вами, підберуть матеріали, спосіб виносу, скління балкона, варіант зовнішньої обшивки і внутрішньої обробки. При необхідності конструкцію утеплять, оснастять шафами, нішами, сушарками для білизни. Цей перелік може бути більш розгорнутим або, навпаки, стисненим на ваш розсуд.

Скління балкона Вишгород – компанія 4 Етаж

  • Наша команда професійно займається благоустроєм балконів більше 15 років;
  • Ми придбали неоціненний досвід скління конструкцій будь-яких видів;
  • Колектив компанії має високий рівень кваліфікації в справі реконструкції, благоустрою лоджій і балконів;
  • Всі замовляються вироби ПВХ оригінальні – від заводів виробників;
  • Ми пропонуємо своїм клієнтам зручний спосіб взаємодії і вигідні умови оплати, гарантуємо якісне виконання всього обсягу робіт;
Компанія «4 Етаж» – це завжди професійний підхід до справи.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями