Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Купити пластикові вікна Київ взимку

Купити пластикові вікна Київ взимкуЯкщо у тисячі чоловік запитати, коли краще проводити в будинку ремонт, то переважна більшість з них відповість, що подібну процедуру краще проводити влітку. Погодьтеся, що дана відповідь недивна, адже, коли за вікнами йде сніг і температура повітря нижче нуля, бажання що-небудь ремонтувати відпадає. А що, якщо ми скажемо, що у зимового ремонту є свої переваги, притому відчутні. Перш за все, це відчувається в матеріальному плані. Ось, наприклад, установка пластикових вікон взимку набагато дешевше обійдеться Вам, як Замовнику в порівнянні з літніми розцінками даної послуги. Справа в тому, що більшість людей чекають весни або літа, щоб замовити установку вікон, але будівельні компанії, що спеціалізуються на подібних послугах зі зрозумілих причин не бажають «простоювати» без діла взимку. Тому цей період вважається сезоном знижок на вікна ПВХ.

Купити пластикові вікна Київ взимку ВИГІДНО

пластиковые окна Киев зимойКупити пластикові вікна Київ взимку, сама установка вікон взимку передбачає кілька кроків, і ми зараз трішки торкнемося цієї теми:

  • По-перше, одночасно не можна монтувати кілька вікон, щоб в квартирі не було протягу. Також варто відзначити, що прийнятна температура повітря в день їх установки повинна бути не нижче -10 градусів;

Взимку використовується спеціальна монтажна піна, яка здатна заповнити всі щілини навіть в невеликий мороз. Звичайна піна в даному випадку просто не буде розширюватися, якщо температура повітря за вікном опуститься до позначки 5 градусів. Варто також мати на увазі, що піна «піднімається» в мороз трохи повільніше, ніж в теплу погоду, але від цього вона в кінцевому підсумку стає не менш щільною.

  • Ще одна перевага монтажу вікон з пластика в цей період полягає в тому, що більшість компаній взимку не співпрацюють з сезонними майстрами, яких наймають в пік активності виконання замовлень;

Отже, можна не сумніватися, що робота буде виконуватися кваліфікованими співробітниками. Замовлень стає менше, а це значить, що і процес установки вікон проводиться ретельніше.

Купити пластикові вікна Київ взимку – установка вікон взимку це перевага.

Справа в тому, що відразу після їх монтажу можна неозброєним оком визначити рівень виконаних робіт. Якщо раптом десь залишиться невелика щілина, то будьте впевнені, що не помітити що надходить з вулиці потік холодного повітря навіть при всьому бажанні не вийде. При цьому в області щілини можна буде помітити створення невеликого шару інею, що сигналізує про те, що потрібно по гарячих слідах звертатися в компанію, що зробила цю послугу.

Купити пластикові вікна Київ взимку в компанії “4 этаж”

Залишити відповідь

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями