Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Розсувні пластикові вікна

раздвижные пластиковые окнаСучасний вибір металопластикової продукції дозволяє відійти від багаторічної класики і встановити оригінальні віконні вироби. Розсувні пластикові вікна освіжають інтер’єр, надають приміщенню особливий шик, підкреслюють відмінний смак господарів. Крім відмінних естетичних властивостей такі конструкції мають чудову міцність, стабільність і довговічність. Показники шумоізоляції і збереження теплих розсувних систем не поступаються традиційним аналогам. Крім того, дані споруди універсальні і можуть застосовуватися для облаштування віконних, балконних і дверних прорізів. Продуманий механізм експлуатації робить такі вироби незамінними для невеликих площ. Команда “4 Етаж” здійснює оперативне виготовлення і надійний монтаж розсувних конструкцій за мінімальною ціною.

Широкий вибір функціональних варіацій розсувних пластикових вікон

раздвижные пластиковые двериСеред існуючих розсувних ПВХ систем найпоширенішими є:

  • паралельно-зсувний вид;
  • наклонно-зсувний вид;
  • вертикально-зсувний вид.
  • стулки, що зрушуються паралельно, сьогодні найбільш популярні завдяки легкості і зручності користування. Принцип роботи споруди полягає в пересуванні віконних блоків за допомогою ролика по спеціальних пазах. Конструкція займає мінімум місця, відмінно підходить в приміщення з невеликою площею.

Для відкривання похило-зсувного різновида необхідно злегка відкинути і висунути ПВХ вікно. Перевага такої системи – наявність опції верхнього провітрювання. Вертикально-зсувний варіант відрізняться вертикальним розташуванням стулок, користування конструкцією передбачає фіксацію нижньої частини паралельно верхньої. Майстри “4 Етаж” пропонують найбільш функціональні паралельно-зсувні віконні вироби з ручним або механічним способом відкривання. Ручний варіант передбачає самостійну установку користувачем металопластикового блоку в потрібне положення, при механічному – деякі опції виконуються автоматично. Також клієнтам компанії доступний оптимальний вибір пластикових профілів, представлений на будь-який бюджет. Серед високоефективних систем німецькі різновиди KBE, Rehau, Salamander, Veka і вітчизняні – Windom, WDS. Розсувні стулки дозволяють розмістити на підвіконні домашні вазони, елементи декору і не прибирати їх для користування вікном. Крім цього, на такі споруди максимально зручно встановлювати москітні сітки, зрушуються разом з ПВХ виробами. Оригінальні конструкції прості в догляді, мають тривалий термін служби, хороші захисні властивості, доступну вартість.

Замовити надійні розсувні пластикові вікна недорого

Компанія “4 Етаж” надає багатий асортимент металопластикової продукції за низькими цінами. Для клієнтів проводяться акції, діють вигідні дисконтні умови. Придбати профілі ПВХ зі знижкою можуть пенсіонери, українські військові, студенти, замовники іменинники. Повне консультування, доставку і виміри фахівці фірми проводять безкоштовно. Гарантія на розсувні пластикові вікна – 60 місяців.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями