Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління балкона Чешка від 4ETAG®

За існуючою легендою будинку Чешка отримали таку назву в зв’язку з тим, що за часів масової забудови Києва панельними дев’ятиповерхівки (1965 – 1991 рр), які прийшли на зміну Хрущовкам, в них тимчасово заселяли фахівців, які приїхали з Чехії, які були зайняті будівництвом пивзаводу Оболонь ( в кінці 70-х). Чи так це було насправді чи ні – достеменно невідомо, проте подібні будинки в народі і сьогодні називаються чешка, а ще – будинками, побудованими за чеським проектом, хоча проекту такого в реальності не існувало, а Чешки були модифікацією серії «Хрущовки» та мали складні, що не запам’ятовуються чисельно-буквені позначення. Характерною особливістю чешок є унікальні тераси-балкони, оперізують практично весь будинок по периметру, велика кількість панорамних вікон, кімната з еркером і ребром жесткості.Із Через велику площу скління такі квартири виходять не дуже економічними, адже саме через вікна приміщення втрачає найбільший відсоток тепла . Ми знаємо, як впоратися з тепловтратами навіть в таких непростих випадках і вміємо правильно зробити скління балкона Чешка Київ, так як робили таку роботу вже багато раз в нашому рідному місті.

Скління балкона Чешка, кілька слів про те, що ми робимо.

Остекление балкона ЧешкаПо суті, в квартирі типу Чешка частина кімнати винесена на балкон. Для того щоб в такій квартирі взимку було не холодно, до скління балкона потрібно поставитися з усією серйозністю
Ми хочемо уточнити, що таке скління не є простим і дешевимМи хочемо уточнити, що таке скління не є простим і дешевим::su_list icon=”icon: check” icon_color=”#ffcf2e”]

  • так як скління балкона Чешка передбачає не тільки установку панорамних вікон, стандартні розміри яких 3 * 1,75 м.п .;
  • але ще і перпендикулярно до них розташовані металопластикові двері з фрамугою 2,45 * 0,9 м.п .;
[/su_list]

Що стосується панорамних вікон, то найпоширеніший варіант їх конфігурації – це 2 стулки поворотно-відкидні і 2 стулки глухі. Це – як правило, з якого завжди бувають винятки. Деякі замовники просять зробити все стулки поворотно-відкидні, що теж можна зробити без проблем, питання лише в грошах, адже така конфігурація буде коштувати трохи дорожче через фурнітури. Втім, за підсумкову вартість робіт можете особливо не турбуватися, тому що ми робимо скління балкона Чешка Київ недорого в порівнянні з іншими конкурентами.

Скління балкона Чешка, рекомендації з вибору пластикових вікон

Остекление балкона чешка окнами Rehau - © 4 Этаж
Остекление балкона чешка в Киеве ул. Зодчих 36 – © 4 Этаж

У разі скління квартири Чешка дуже небажано економити на профільній системі і склопакеті, так як якщо вікон багато – втрати тепла в холодну пору року будуть великі, а також в будь-який час року буде шумно.Чтоби цього уникнути, тобто, щоб звести тепловтрати до мінімуму і істотно поліпшити звукоізоляцію квартири, ми рекомендуємо до установки, як мінімум, трикамерний (але краще пятикамерний!) профіль з двокамерним енергозберігаючим склопакетом, наповненим Аргоном.
Профілі бувають різні, вибір завжди за вами, дивіться, наприклад, в бік:

  • Salamander Streamline;
  • Rehau Euro 70 (Rehau Ecosol);
  • KBE Optima;
  • Aluplast 4000;
  • Decco 70;
  • Veka Softline;
  • WDS 6S, WDS 7 series;
Как уже упоминалось, остекление балкона Чешка Київ ціни досить високі через складність роботи і великої площі скління. Проте, ми надаємо послугу безкоштовного виміру, яка є необхідною і ось чому. В даному виді скління для дотримання всіх правил монтажу використовуються різні розширювальні профілі або, як їх ще називають, еркерниє з’єднувачі: 20 мм, 40 мм, 60 мм або 100 мм. Вони встановлюються зверху над центральною конструкцією і над дверима, а також з боків по висоті біля дверей. Ми хочемо пояснити, для чого вони потрібні. Так як скління балкона в чешка обов’язково має бути теплим, щоб утеплювач стін і стелі не перекривав частина вікна, необхідно залишити місце для утеплювача. Розширювальний профіль дозволяє утеплювачу лягти на профіль і не дійти до скління. Незважаючи на те, що такі еркерниє з’єднувачі ведуть до подорожчання всієї конструкції, вони необхідні не тільки для утеплення, але ще і для вільно відкривання сусідніх стулок при еркерниє склінні під кутом. Тільки після виміру можна буде визначитися з необхідним розміром профільного розширювача і говорити про точну вартість всього проекту.

Скління балкона Чешка, на закінчення

Пам’ятайте, що таку особливість квартири, як еркер, – можна перетворити в величезну її перевага, що збільшує площу приміщення і світловий потік, що виходить з панорамних вікон. Для того щоб еркер в чешка не приводив своїм господарям головний біль і незручності, в нього потрібно встановлювати тільки якісні та міцні ПВХ вікна. Установка таких вікон непроста і вимагає кваліфікації професіонала. У відремонтованому еркері можна буде розмістити кімнатні рослини, спортивний інвентар, журнальний столик з кріслами, робочий стіл з комп’ютером, невелику кушетку або розкладний м’який куточок. Деякі люблять відокремлювати еркер шторамі.В будь-якому випадку, добре облаштований еркерний балкон в чешка – це корисне додатковий простір для Вас і Ваших рідних.

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями