Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Скління балкона Васильків

Скління балкона ВасильківСкління балкона захистить конструкцію від опадів і пилу, зробить його затишним і більш функціональним. Ви відчуєте користь не тільки зовні. Усередині кімната стане теплішою, тихою, зникнуть протяги і зайва вологість. Впорядковану площу можна використовувати в зручних для вас цілях – це теж важлива перевага. Ще один момент, який заслуговує на увагу: склити балкон, ви продовжуєте термін його служби. Ефективність благоустрою залежить від вибору матеріалів, способу і професіоналізму виконання.

Скління балкона Васильків: вибір профілів, склопакетів, фурнітури

Перший крок в практичному підході до справи – вибір матеріалів. Для Вікон ПВХ він складається з трьох пунктів.

1. Вибір профілю – що важливо знати? По-перше, те, що профіль випускають з трьома, чотирма, п’ятьма камерами і більше. Різниця в несучої здатності, теплоізолюючих властивості, звукоізоляційних якостях і в естетиці зовнішнього вигляду. Чим більше камер, тим, відповідно, вище характеристики і ціна.

купить окна Васильков

Самий «полегшений» профіль використовується для холодного виду скління. Чотирикамерний – підходить для оптимального варіанту благоустрою. Він більш стійкий до вітрових навантажень, несприятливих умов, низьких температур. Системи ПВХ вищого класу застосовують для утепленого ремонту балконних конструкції, це дозволяє домогтися максимального ефекту.

Компанія «4 Етаж» пропонує на вибір заводські профільні системи від різних виробників:

2. Вибір склопакетів. Основна прозора частина вікна складається з декількох стекол, об’єднаних в єдиний блок. Йдеться про одно- або двокамерних склопакетах, саме від них більшою мірою буде залежати тиша і тепло всередині.

Перевага мінімальній комплектації в більш легкій вазі і меншою ціною – такі вікна встановлюються при холодному способі. Дуже добре підходять для старих балконів-хрущовок. Утеплене скління балкона зажадає більш серйозного підходу за ціною і якістю. Найкращим чином для цих цілей підійдуть двокамерні склопакети. Посилити ефект «теплих» вікон допоможе технологія енергозбереження: нізкоеміссионноє покриття скла і заповнення порожнини газом аргоном. У компанії «4 поверх» програма енергозбереження діє безкоштовно для всіх клієнтів.

3. Вибір фурнітури. Професіонали рекомендують не економити на откривних механізмах і ручках. Купуючи якісну фурнітуру, ви продовжуєте термін експлуатації вікон і створюєте всі умови для простоти їх використання.

Скління балкона з виносом в Василькові

Таке поняття як скління з виносом з’явилося порівняно недавно. Воно враховує паралельне виконання ремонтних робіт відразу в двох окна васильков киевнапрямках: розширення площі і скління балкону.

Ви можете вибрати один з трьох методів:

1. Винесення «косинкою» здійснюється по лінії підвіконня. В результаті: площа збільшується на третину від верхнього рівня перил, підлога залишається незмінним, всередині балкона додається підвіконня-стільниця.

2. Винесення від статі також проводиться по верху парапету, але з деякими відмінностями. Особливості виносу одночасно є перевагами:

Скління балкона з виносом по підлозі

 • глибина виносу більше на 5 см і становить 35 см (в косинці – 30см);
 • більший потенціал утеплення: від підлоги до підвіконня (в косинці утеплюється тільки підвіконня);
 • естетичний зовні: після обшивки пластиком або профнастилом набуває трапецієвидну оригінальну форму.

3. Винос по підлозі збільшує квадратуру балкона вдвічі. Такий варіант вимагає масштабного проведення будівельних робіт від експертної оцінки до обробки.
У разі задовільного стану нижньої плити майстри компанії «4 поверх» демонтують старе огорожу, розширять площу підстави і по новому підлозі зведуть стіни і вікна балкона. В результаті впорядковану площу можна буде поєднати з кімнатою або використовувати як окрему функціональну зону.

Французьке скління балкона: переваги і недоліки

Скління по-французьки зробить балкон прозорим по всьому периметру. Його «стіни» будуть повністю складатися з віконних конструкцій.

Переваги методу:

 • візуальний ефект можна поставити на перше місце, виглядають французькі балкони, дійсно, дуже оригінально;
 • оптичне сприйняття площі як безмежного простору, легкого і повітряного;
 • максимальне проникнення сонячного світла;
 • повноцінне відображення красивого виду з вікна;
 • можливість використання в якості тераси, оглядового майданчика;

Недоліки французького скління балкона:

 • не рекомендується використовувати при об’єднанні з кімнатою – ви будете як на долоні;
 • якщо вікна виходять на південну сторону, швидше за все, все сонце буде Ваше;
 • в деяких випадках потрібна установка жалюзі, ролет або тонування стекол;
 • незважаючи на візуальну легкість, вікна ПВХ важать чимало, тому перед склінням отримати технічну оцінка міцності конструкції;

Скління балкона під ключ в Василькові

Скління під ключ об’єднує всі роботи, пов’язані з благоустроєм. Ваші турботи будуть полягати в малому: дати команду почати і прийняти роботу, коли майстри її закінчать. Якщо ви вже визначилися з призначенням балкона і способом його ремонту, то можна приступати до справи.

Скління балкона під ключ включає декілька основних блоків робіт:

1. Підготовка. Експертна оцінка технічного стану, вибір і закупівля матеріалів.

2. Демонтаж старих поручнів, вікон (проводиться тільки при необхідності).

3. Збільшення площі (при замовленні скління з виносом).

4. Зовнішня обробка.

5. Скління балкона.

6. Утеплення (за бажанням замовника).

7. Внутрішні оздоблювальні роботи.

8. Інтер’єр.

На свій розсуд ви можете цей список розширити або, навпаки, звести до мінімуму. Компанія «4 поверх» виконує скління балкона під ключ досить швидко і завжди у відмінній якості.

Скління балкона швидко і недорого: Київ, компанія 4 Етаж

остекление балкона васильковОформлення замовлення в нашій компанії займає кілька хвилин часу. Причому початок співпраці не зобов’язує Вас до сплати стартових послуг.Ми розуміємо, наскільки важливо все продумати, визначитися і з виміряти ціни з фінансовими возможностямі.Поетому консультації та заміри ми робимо абсолютно безкоштовно. Коли Ви ознайомитеся зі зразками матеріалів, дізнаєтеся точну вартість і прийміть стверджувальне рішення – тільки тоді ми почнемо працювати з оплатою. Але і тут ми йдемо на поступки – початковий внесок може становити лише 50%. Звертайтеся по телефонам.Компанія «4 Етаж»: якість виконуваних робіт завжди випереджає їх вартість

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями