ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ) Скління лоджій в Києві - 4etag.kiev.ua 4etag.kiev.ua

Скління лоджій в Києві

Скління лоджій в КиєвіПрофесійне тепле скління лоджій в Києві – зробіть свій будинок затишніше!

Чи замислювалися Ви коли-небудь, чому в нашій країні практично всі хороші господарі склять або вже давно засклили свої лоджії?

В Україні це дуже популярне явище, хоча в сусідніх європейських країнах ви навряд чи побачите засклену лоджію або балкон. Ні, вся справа зовсім не в модних тенденціях. І навіть не в бажанні відгородитися від усіх інших “глухою стіною”.

Причини набагато більш тривіальні, перша з яких, звичайно ж, маленька житлоплощу. А за рахунок скління лоджії можна істотно збільшити житловий простір аж до створення ще однієї невеликої кімнати. Ну і друга причина полягає, швидше за все, в не дуже хорошій екології. Тому що навіть якщо лоджія використовується виключно для сушки білизни, то все одно краще це робити в заскленій лоджії – тоді білизна буде, однозначно, чистіше від вуличної кіптяви, пилу, бруду, дощу, снігу.

Ми, компанія 4 ПОВЕРХ, допоможемо вибрати відповідний саме Вам варіант скління з усіх можливих: від економного – до варіанту з максимальною комплектацією. Потім ми Вам прорахуємо вартість робіт і виконаємо скління лоджій в Києві недорого і в стислі терміни.

 

Які у нас є варіанти скління лоджій в Києві ціни

Скління лоджій в Rehau 60 - компанія "4 поверх"
Остекление лоджий в Rehau 60 с фрамугой

Варіант скління лоджій в Києві повністю залежить від того, як Ви її в подальшому плануєте використовувати. Розберемо докладніше.

Якщо Ви не плануєте використовувати лоджію як житлового простору, якщо Вам просто хотілося б її прикрити від вуличного пилу і опадів, якщо Ви живете на першому поверсі і маєте можливість помити скла зовні, при цьому Ви хочете заощадити максимум грошей, то ЕКОНОМ варіант – як раз для Вас.

Цей варіант передбачає установку звичайної профільної системи з однокамерним склопакетом без поворотних і стулок. Мінімум надмірностей – за мінімальною ціною. Якщо ж все-таки Ви готові переплатити за деякі зручності у вигляді поворотно-стулок, але Ви все одно не плануєте використовувати лоджію як житловий (тобто, Вам не потрібно утеплення), то ми пропонуємо Вам ПРОСТИЙ варіант скління.

 

У комплектацію входить трикамерний український віконний профіль OpenteckPremium з турецької фурнітурою Gevis, однокамерний склопакет (з двома стеклами) товщиною по 4 мм, 16 мм – повітряна камера між ними, ПВХ підвіконня Openteck шириною 100 мм, оцинкований відлив шириною 70 мм, оцинкований козирок шириною 250 мм.

Для Клієнтів, які бажають, щоб їм засклили лоджію з подальшою обробкою під ключ і любителів якісних німецьких профільних систем з подвійними склопакетами, для Вас розроблений варіант скління ОПТИМАЛЬНИЙ.

Він передбачає установку німецької трехкамерной профільної системи RehauEuro 60 cавстрійской фурнітурою Maco, двокамерного склопакета (який складається з трьох стекол), ПВХ підвіконня Openteck шириною 100 мм, білого відливу шириною 70 мм, білого козирка шириною 250 мм.

Якщо Ви хочете використовувати Вашу лоджію в якості основної житлоплощі, то буде важливо продумати її гарне утеплення. Ми продумали вже все за Вас і раді запропонувати Вам МАКСИМАЛЬНИЙ варіант скління лоджій в Києві з використанням розширювальних профілів під подальше її гарне утеплення.

 

Скління лоджій з виносом - компанія "4 поверх"

У цьому випадку Ви з легкістю зможете обладнати на лоджії робочий кабінет або об’єднати лоджію з основною кімнатою, холодно не буде точно! Сюди входить установка німецької енергозберігаючої п’ятикамерної профільної системи RehauEuro 70 з австрійською фурнітурою Maco, двокамерного енергозберігаючого склопакета (три скла 4-10-4-10-4) товщиною 32 мм, підвіконня, відливу і козирка, як і в попередньому варіанті.

Будь-який варіант за Вашим бажанням ми можемо укомплектувати москітні сітки, підвіконнями Danke тощо. Що стосується кількості стулок, то ми пропонуємо різні варіанти в залежності від розміру Вашої лоджії: три, чотири і п’ять частин. Важливо також заздалегідь продумати те, якими вони будуть: глухими, поворотними, поворотно-відкидними. Звичайно ж, глухі будуть коштувати дешевше, але не варто особливо захоплюватися таким варіантом. Де гарантія, що Вам не захочеться потім відкрити вікно для провітрювання або миття скла зовні.

https://youtu.be/7gQdPKg8VA0

 

Скління лоджій WDS Trio - компанія "4 поверх"
Скління лоджій в профілі WDS Trio

Ми вважаємо, що для стандартної триметрової лоджії оптимальним варіантом будуть чотири частини (стулки), дві з яких, центральні, будуть поворотно-відкидними, а дві крайні – глухими. Природно, що Ваш варіант буде відрізнятися від наших типових, тому кожного Замовника ми робимо індивідуальний розрахунок.

Хочеться особливо підкреслити той факт, що наші ціни дуже лояльні до наших Клієнтів. Ми робимо скління лоджій в Києві якісно і недорого, тому що ми намагаємося для Вас, щоб потім Ви рекомендували нас своїм друзям і родичам.

 

Чому варто замовити скління лоджій в Києві у компанії 4 поверх?

Скління лоджій WDS Olimpia - компанія "4 поверх"
Скління лоджій вікнами WDS Olimpia

 

  • Тому що ми любимо кожного нашого Клієнта. Ми працюємо таким чином, щоб люди залишилися задоволені. Нам соромно не виправдати Ваші очікування;
  • Ми не тільки прекрасно розбираємося в віконних системах, не тільки вміємо якісно робити монтаж і подальшу обробку приміщення, але і даємо гарантію на нашу працю;
  • Ми нікуди не ховаємося після зробленої роботи, а навпаки, збираємо позитивні відгуки про нас (які, до речі, можна подивитися в інтернеті

 

і мріємо, щоб саме Ви теж залишилися задоволені роботою нашої компанії 4 поверх. Телефонуйте!

Віктор Гуменюк

 

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями