Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам в телеграм чат або на електронну пошту, дякуємо!
Перейти в телеграм-чат

Тристулкові вікна Rehau Київ

Чому саме Rehau? Рехау – найбільша компанія, заснована в Німеччині в 1948р, займається, в тому числі, виробництвом віконних систем. Її велика репутація не може не братися до уваги при виборі, тому, купуючи вікна такого відомого виробника, Ви не будете турбуватися з приводу якості та надійності. Розглянемо докладніше. Що таке трьохстулкове вікно? Таке вікно має три стулки, причому, за бажанням замовника, може бути кілька варіантів і комбінацій стулок, а саме:

  • одна відкривається (інші глухі);
  • дві що відкриваються;
  • всі три стулки відкриваються;

 

Тристулкові вікна Rehau Київ, ціни в порівнянні з профільними системами інших виробників

Тристулкові вікна Rehau КиївНа українському ринку є й інші, цілком надійні виробники віконних систем, як, наприклад:

  • OpenTeck (Україна);
  • WDS (Україна);
  • Decco (Польща);
  • KBE (Німеччина);
  • Rehau (Польща і Німеччина);
  • Salamander (Польща і Німеччина);
  • Veka (Україна і Німеччина);

І це дуже добре, що у покупця є можливість порівняти і вибрати; адже тоді у виробників з’являється здорова конкуренція між собою, в результаті, кінцевий продукт стає тільки краще. Серед представлених виробників, безсумнівно, вікна Rehau користуються величезною популярністю. Для порівняння, розглянемо тристулкові віконні системи інших виробників. Трикамерні Almplast 60 мм мають товщину зовнішньої профільної стінки до 3 мм, ущільнювач з еластомером. Притвор має два контури ущільнювача для кращої надійності від протягів. Склопакети застосовуються стандартні до 3,2 см, також підходить вся стандартна фурнітура. Тристулкові WDS мають два контури ущільнювача, товщину профілю від 2,8 мм, стандартної ширини склопакети (до 32мм), ширину притвору 8 мм, надійну систему відкриття-закриття (до 40000 циклів, що вчетверо перевищує ГОСТ). Тристулковий профіль Veka 58 мм. Виробник гарантує, що вікно буде справно працювати не менше 50 років! Профіль складається з трьох повітряних прошарків, сталеве армування товщиною 1,5 мм, зовнішні стінки профілю товщиною 3 мм. Можливе використання сірого ущільнювача.

Монтаж тристулкових пластикових вікон відео ™4 Этаж

Де в Києві можна купити тристулкові вікна Rehau?

Пластикові вікна Київ можна замовити у нашій компанії, яка працює в Україні вже багато років і має величезний досвід встановлення металопластикових віконних систем. Ціни на вікна по Києву у нас самі лояльні завдяки тому, що ми безперервно аналізуємо ринки збуту вікон і намагаємося надати Клієнтам найбільш збалансовані розцінки, що задовольняють їх купівельним можливостям. Ми не тільки продаємо Вам вікна з гарантією від виробника, але також професійно їх встановлюємо і даємо гарантію на їх монтаж.

Чому Ви будете задоволені нашою компанією?

Наші досвідчені фахівці, які трудяться в віконному бізнесі багато років, допоможуть Вам визначитися з вибором, зроблять розрахунок вартості, виконають роботу по установці обраного Вами вікна якісно і швидко. Телефонуйте нам і ми Вас детально проконсультуємо. Або напишіть за цією адресою, а також можете замовити зворотний дзвінок або заповнити форму – ми з Вами зв’яжемося самі. Ми чекаємо вас!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями