Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Вікна Viknaland – оптимальне рішення з приємною економією

 

Вікна Viknaland – оптимальне рішення з приємною економією

Вікна ViknaLand від ™ 4 ПоверхЯкщо ви перебуваєте в пошуках практичних і доступних віконних виробів, рекомендуємо ознайомитися з продукцією Viknaland.

Українські ПВХ конструкції мають європейську якість, відмінний дизайн і невисоку вартість. У лінійці профілів вітчизняного бренду є бюджетні варіанти, пропозиції середньої цінової категорії і рішення з посиленими ізоляційними властивостями. Всі пластикові системи відмінно захищають від негоди, мають шумоізоляційними функціями і ефективно зберігають тепло.Вікна Viknaland нешкідливі для оточуючих, зручні в догляді, служать десятиліття і мають відмінні характеристики. У компанії «4 Поверх» доступні найбільш популярні серії пластикових конструкцій Viknaland по самій демократичній ціні. У нас можна підібрати різновид віконної системи для універсального засклення міського житла і утеплювального оформлення заміського будинку.

Майстри застосовують 4 технології установки профілів, серед яких 2 види ЄВРОМОНТАЖ з використанням ізоляційних стрічок і додаткових пристосувань для міцності, а також довговічності скління.

Різновиди вікон Viknaland

У «4 Поверх» представлені 3 пластикові системи українського виготовлювача:

  • 4-камерний варіант В58;
  • 6-камерні конструкції В70;
  • 7-камерні вироби В85Pro.

вікна ViknaLandСерія В58 призначена для базового засклення приміщень, володіє хорошими показниками теплозахисту, шумозаглушення і міцності. Даний вид профілів ізолює від негоди, може комплектуватися стеклоблоками з 1, 2 камерами товщиною до 32 мм, підходить для ламінування в будь-якому кольорі.

Варіант В70має поліпшені звукоізоляційні і теплозберігаючі опції, призначений для утеплювального скління житла. Цю систему також можна доповнити одно- і двокамерними склопакетами, проте вже товщиною до 40 мм, що забезпечує ще один теплоизолирующий бар’єр. Такі вікна захистять від найгіршої погоди, можуть бути укомплектовані противовзломной фурнітурою, «дитячими» замками і ламіновані в різні відтінки.

Лінійка В85Pro – це максимальні теплозберігаючі властивості, шумонепроніцаємость і міцність. Такі конструкції оптимальні для засклення заміського котеджу, де головною вимогою до вікон є енергозбереження. На них можна встановити багатокамерні склоблоки товщиною до 54 мм, вони мають 3 контури ущільнення і міцне армування в стулці, а також рамі. До того ж, вони підходять для виготовлення трапецієподібних стулок з кутом 45 градусів.

Купити ефективні вікна Viknaland з приємною економією

Купити ефективні вікна Viknaland з приємною економією «4 Поверх» пропонує найдоступніші ціни на профілі вітчизняного заводу-виробника.

У нас є чудові акційні пропозиції, хороші знижки, діє п’ятирічна гарантія і бонусна програма, за якою замовникам надається енергозбереження в подарунок. Крім цього, замовити скління можна на умовах зручною розстрочки.

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями