Відновлення укосів Київ

Зазвичай, коли мова заходить про заміну вікон, ми точно знаємо, що нам треба проявити пильність у виборі профілю, склопакетів і дізнатися вартість установки. А про такий важливий етап, як відновлення укосів (Київ) частенько або забуваємо, або не думаємо. І дуже даремно. Будь-який фахівець вам підтвердить, що обробка отвору є невід’ємною частиною ефективності вікон. І якщо ці роботи не виконати вчасно, то наслідки можуть бути незворотними: від порушення геометрії установки і втрати герметичності до необхідності перевстановлення вікна.

Відновлення укосів (Київ) – практично й естетично

Восстановление откосовНайдоцільніше замовляти обробку відразу разом з установкою віконного блоку будь-якого типу. Ми зробили на цю послугу оптимально прийнятні розцінки і виконуємо роботи в бездоганній якості. А це означає, що ви зможете замовити різні варіанти укісного оформлення всередині:

  • Гіпсокартон – найбільш затишна версія під фарбування або шпалери.
  • Пластик – самий практичний і простий в догляді вид обробки.
  • З утеплювачем – для максимальної герметизації периметра прорізу.

Особливо важлива зовнішня укісна обробка. Якщо не зробити її вчасно, монтажна піна може розсохтися, набратися вологою, розкришитися, що неминуче стане причиною різних дефектів скління.

Замовити відновлення укосів (Київ) – просто і недорого

Восстановление откосов Киев

Невеликі витрати на цей вид послуг стануть практично не відчутними в загальному бюджеті скління. Щоб замовити ці роботи, вам досить переговорити з менеджером або замірником від «4 Этаж Окно От и До». Ви отримаєте детальну консультацію про види укосів, їх вартості, а також рекомендації, що встановити краще.

При замовленні укосів на одне вікно доплата плюс 150 грн. Не забувайте вчасно і якісно зроблені відкоси – це запорука герметичності і довговічності ваших вікон.

Ми виконуємо відновлення укосів як на вікнах встановлених в нашій компанії, так і на виробах змонтованих іншими віконними компаніями.

Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями