Шановні клієнти! Не зважаючи на труднощі зі зв'язком, - ми працюємо. Якщо ви не змогли додзвонитися, напишіть нам на електронну пошту, дякуємо!

Сітки антимоскітні на вікна Київ

Сітки антимоскітні на вікна КиївПоширена ситуація: встановили нові металопластикові вікна, забувши про москітні сітки? А в теплу пору року незахищене сіткою приміщення атакують мухи, комарі, тополиний пух і інше вуличне сміття! Ми допоможемо вам виправити цю ситуацію всього за 1-2 дня і від 195 грн. за кв/м. Є можливість викликати мастра на замір, установка і доставка. Самовивіз можливий правий і лівий берег.

  • Це найпопулярніші «москітні» вітчизняного виробництва;
  • Вони рамкового типу;
  • Виготовлені з катаного алюмінієвого профілю;
  • Зверху покритого декількома шарами емалі, що забезпечує виробу стійкість до деформацій і корозії;
  • Рама сітки доступна в двох кольорах: білому і коричневому;

Більшість накладних сіток кріпляться із зовнішнього боку вікна пластиковими кріпильними елементами, що не дуже надійно, так як пластикові кріплення з часом розсипаються і сітку може зірвати навіть звичайним протягом. На відміну від них, москітки Анвіс фіксуються металевими кріпильними елементами зсередини вікна (в світловому прорізі). Перевага внутрішнього металевого кріплення полягає ще і в тому, що ви будете спокійні за своїх домашніх тварин (котів), які при всьому бажанні не зможуть випасти з вікна разом з сіткою Анвіс (такі випадки дуже поширені з накладними сітками). Надійність зчеплення сітки з вікном забезпечується металевими поворотними гачками та саморізами – на таких деталях ми не економимо і ніколи не робимо за принципом: «аби дешевше».

Сітки антимоскітні на вікна Київ – компанія 4 Етаж

Сетки антимоскитные на окнаПолотно сітки виконано з інноваційного матеріалу Fiberglass, який складається зі скловолокна (70%) і поліефірних смол. Особливості цього матеріалу:

  • Волокна в формі скляних ниток не б’ються;
  • Волокна не розтягуються і не ламаються;
  • Володіють міцністю металу, а також гнучкістю і біологічної стійкістю полімеру;
  • Гнуться без руйнування, не гниють, не стають крихкими;
  • Але найголовніше те, що полотно сітки відмінно пропускає денне світло і повітря;
Москітні сітки Anwis дуже зручні в експлуатації і вимагають мінімального догляду за ними. У міру забруднення сітку необхідно зняти і помити. Для продовження терміну служби вироби на зиму москіткі рекомендується знімати. Терміни виготовлення найшвидші: від виміру до установки пройде всього лише 1 – 2 дні. Телефонуйте і замовляйте вже зараз, поки сітки ще є в наявності!

ыаыв
Оформите заявку на бесплатный замер ваших окон

Принимая решение установить металлопластиковые окна, вы делаете правильный выбор!

А доказательством тому являются многочисленные плюсы изделий ПВХ.

Как мы работаем
Позвоните или оставьте заявку
Консультация и предварительный расчет стоимости
Вызов специалиста на замер
Подписываем договор, заказ идет в работу
Наслаждайтесь новыми изделиями